לקבלת הצעת מחיר
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות
התקשרו עכשיו: 077-2313208
  • מקצועיות
  • ניסיון
  • פתרונות יצירתיים

אדריכלים

"סנפיר", חברה ותיקה ומנוסה העובדת בשיתוף פעולה מקצועי רציף עם אדריכלים, מעצבים, קבלנים ומפקחים.
לאנשי המקצוע דרישות טכניות קפדניות וצרכים רבים, לעתים בלתי צפויים, שעולים תוך כדי תהליך העבודה. בתכנון בית, חצר או מרחב ציבורי, נתקל לא אחת האדריכל או המעצב בבעיות מסוגים שונים; פעמים רבות יש צורך בפתרונות לא סטנדרטיים אלא יצירתיים ומותאמים במיוחד, כדי להיענות לדרישות לקוח שאינן סטנדרטיות ולפתור מצבים מורכבים.

נציג קשרי אדריכלים

לשירותכם עומד תמיד נציג קשרי אדריכלים, המעניק ליווי אישי צמוד וייעוץ מקצועי לכל פרויקט .

מקצועיות - ניסיון - פתרונות יצירתיים ומוצרים בלעדיים!
"סנפיר" היא חברה עם ניסיון של למעלה מ - 18שנה, המשרתת ונותנת מענה למגוון לקוחות בכל קנה מידה - מביצוע פרוייקטים גדולים במגזר הציבורי והעסקי ועד פתרונות מותאמים ומכירה ללקוח הפרטי לגבי כל שלב ושלב בתהליכי התכנון והבנייה.

בין לקוחותינו:

קבלנים מובילים: י.ח דמרי, אשטרום, פרץ בונה הנגב, גיא ודורן, שפיר, שרבט, אטיאס ובניו, אסום, יורו ישראל, פרץ לוזון, לאטי, שמשון זליג ועוד.

אדריכלים מובילים: פיצו קדם, אורלי שרם, דן והילה ישראלוביץ, יפעת הולנדר, אורלי אקסלרוד, משה לנר, גדי פרידמן, בר הומס, דולפי ועוד.

אדריכלים ופרוייקטים במגזר: מאמון חסן, אוסמה ספניולי, פאתן תברי, יוסף תכרורי, פדול מזאוי, מחמיד טאופיק ועוד. מגדלי נצרת ,תחנת רכבת נהריה.

נציג קשרי אדריכלים
שערים בייצור גמיש ואיכות טכנית גבוהה
מחלקת פיתוח

המפעל מעסיק מחלקת פיתוח, שעוסקת בפיתוח מוצרים חדשים ובשיפור תהליכי הייצור, כמענה לצרכים שעולים מן השטח ולדרישות השוק. מחלקת הפיתוח של "סנפיר" כוללת גם שרטטים, העומדים לרשות האדריכל או המעצב בכל עניין ומבצע עבורם הדמיות ממוחשבות.

התוצאה היא חד משמעית: אנו בחברת "סנפיר" מעמידים עבורכם רמה שהיא פשוט מעל כולם. אצלנו תקבלו את הכלים הכי טובים עבורכם ופתרון מקצועי מתאים בכל שלב ושלב, הודות לייצור גמיש ואיכות טכנית גבוהה, מוצרים ייחודים ובלעדיים, גיוון עיצובי ואפשרות לתכנון ממוחשב מתקדם.

הזמינו את נציג קשרי אדריכלים של "סנפיר" לפגישת הכרות ולתחילתו של שיתוף פעולה מקצועי ופורה.

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחיבות חייגו 077-2313208