לקבלת הצעת מחיר
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות
התקשרו עכשיו: 077-2313208

פרגולות אלומיניום

היתרונות בפרגולות אלומיניום

 ♣  פרגולות אלומיניום מעניקות יתרון אסתטי ותכנון מדויק, שנוצר כדי להתאים בדיוק לסגנון ולטעמים האישיים של הלקוח. באמצעות התקנתן, ניתן לשפר את החוויה החיצונית וליצור מרפסת או גינה יוקרתית ויפה.

♣  פרגולות אלומיניום חשמליות בחורף - בין אם מדובר בדגם של פרגולה עם רגליים או תלויה מהקיר, הפרגולה מגינה בצורה מלאה מהגשם. לפרגולת אלומיניום חשמלית יש מערכת ניקוז שמוציאה את המים החוצה והמערכת החשמלית של הפרגולה נשארת נשארת יבשה ולא נפגעת מהמים, רטיבות ולחות.

סנפיר עוסקת בייצור, התאמה והתקנה של פרגולות אלומיניום חשמליות. המוצרים מיוצרים בחברה בהקפדה על רמת גימור גבוהה ושימוש בחומרי גלם הטובים והאיכותיים ביותר. 

פרגולת אלומיניום חשמלית היא מוצר הדגל של חברת סנפיר. היתרון המשמעותי זאת היכולת לשלוט ברמת ההצללה לפי בחירה. ניתן להוסיף לפרגולה חיפוי שעשוי PVC או פוליריטן מקוצץ.

היתרונות בפרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום חשמליות באחריות מלאה

רגע לפני התקנת פרגולה אלומיניום, חשוב לקחת בחשבון את הנושא האחריות על הפרגולה. 

צריך לבדוק מה האחריות על הפרגולה בדיוק כוללת או לא כוללת, באילו מקרים ניתן להפעילה, וכמה זמן האחריות תקפה. 

במקרים בהם מדובר בפרגולה חשמלית מאלומיניום, צריך לבדוק האם האחריות כוללת תקלות במנגנון, במנוע וכולי. 

באופן טבעי, פרגולות חשמליות יצריכו תחזוקה יותר מורכבת מאשר ידניות או סטטיות (קבועות) ולכן יש לוודא שיש אחריות גם על זה.

הפרגולות מגיעות עם תאורה מובנת שתורמת לאסטתיקה הכללית של המוצר והחיפוי PVC יחד עם התאורה מייצרים מראה ועמידות של תקרה. הפרגולות שלנו עמידות לכל סוגי מזג האוויר.

פרגולות אלומיניום חשמליות

פרויקטים קבלניים פרגולות אלומיניום

 • פרויקט א.אדיר בעפולה
  פרויקט א.אדיר בעפולה
 • פרויקט נמדר בפתח תקווה
  פרויקט נמדר בפתח תקווה
 • פרויקט מגדלי ב.ס.ר
  פרויקט מגדלי ב.ס.ר
 • פרויקט קבלני תל אביב
  פרויקט קבלני תל אביב

תחזוקה של פרגולות אלומיניום

בדיקת מנוע מעת לעת: פרגולת אלומיניום חשמלית ומתכווננת מצריכה יותר פעולות תחזוקה מאשר פרגולה לא חשמלית. מכיוון שלפרגולה חשמלית יש מנוע, צריך לוודא תמיד שהמנוע לא נהרס ממים, או שהחלקים לא ניזוקים מבלאי או כל סיבה אחרת. לכן פרגולה חשמלית מצריכה יותר תשומת לב. 

בנוסף יש לבדוק מידי פעם ולטפל בחריקות או רעשים ממנגנון הפתיחה והסגירה. שימון חלקים נעים וממונעים וניקיון כללי בשגרה.

תחזוקה של פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום לעומת פרגולות מעץ?

באופן כללי, המחירים של ההתקנה של כל סוגי המוצרים הם די דומים, אבל עם הבדלים של כמה מאות שקלים בודדים למטר רבוע. 

בתוך כך, המחירים הממוצעים יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים למטר רבוע ועד כמה אלפי שקלים למ"ר, תלוי בסוג פתרון ההצללה שבוחרים להתקין.

בסופו של יום, כנראה שזה לא בהכרח עניין של מה עדיף אלא יותר עניין של צרכים.  לכן, חשוב להתאים את הצרכים לפתרון ההצללה ואם צריך, גם לקבל ייעוץ מאת המתקינים.

אפשר לצבוע את האלומיניום כך שיראה כמו עץ. זה יתרון נוסף מרשים עבור פרגולות אלומיניום. כך שמבחינה עיצובית מקבלים פרגולה מעוצבת עם המראה הטבעי של העץ ובו החום והאופי המיוחדים שלו, אך עם יתרונות האלומיניום הטכנולוגיים והעמידות הגבוהים שלו. 

זהו פתרון מעולה לאנשים שאוהבים את מראה העץ אך רוצים להנות מיתרונות האלומיניום, כמו העמידות למזג האוויר, הקלות בתחזוקה, והעמידות המעולה.

פרגולה יכולה לשמש כבסיס מעולה לצמחים וגפנים. כך שהפרגולה תשמור על מראה ירוק וטבעי גם בזמן שהצמחים והגפנים יתפשטו ויעטפו אותה לא ניתן יהיה אפילו לזהות את בסיס האלומיניום.

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום מתכווננות

פרגולות אלומיניום מתכווננות הן מרשימות מאוד ומתקדמות מבחינה טכנולוגית. היכולת לשלוט בזווית האלומיניום בגג הפרגולה מצויה בידי ידנית או חשמלית נותנת לכם את היכולת להתאים את הפרגולה למזג האוויר ולצרכי השימוש שלכם. היכולת לשנות את זווית הפרגולה עד 90 מעלות מאפשרת לכם שליטה מלאה בכמות האור, ברמת ההצללה ובאיוורור החלל.

הרכבת פרגולת אלמיניום היא די פשוטה ומהירה. ובכל אופן התקנה של פרגולת אלומיניום חשמלית תארך קצת יותר בשל מורכבות העבודה.

כל המוצרים של חברת סנפיר מבוססים על אלומיניום. ולכן הפרגולות אלומיניום לא מאבדות מהאסתטיקה והנראות ומחזיקות שנים רבות. בזכות האלומיניום שהיא מתכת עמידה מאוד, חזקה וקשיחה ויחד עם זאת קלה.

ויתרונה הבולט הוא שהיא לא מחלידה. ובמזג אוויר הישראלי, שידוע בלחות הגבוהה שלו, וימי שמש לאורך השנה, וחורפים חזקים ואינטנסיביים, הפרגולות מצליחות לשמור על עמידות לאורך שנים.


פרגולות אלומיניום חשמליות דגם SKYGATE
להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו 077-2313208